Gadżety oraz ubrania modelarskie

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Aktywne filtry

Nie spotykane nigdzie indziej w Polsce - Gadżety modelarskie z popularnymi hasłami dotyczącymi właścicieli modeli zdalnie sterowanych samochodów!

I Promise this will be my last RC car! - Obiecuję, to mój ostatni samochód zdalnie sterowany!

  Każdy z nas to sobie obiecuje, jednak rzeczywistość okazuje się być zupełnie inna. Nowe modele co chwilę trafiają do naszych domów - a to w sklepie była wyprzedaż, a to trafiła się NAPRAWDĘ DOBRA okazja, a to znalazłem obok śmietnika. Lista powodów jest długa, jednak cóż możemy powiedzieć... akurat tego auta nie mieliśmy jeszcze w swojej kolekcji.

Race, Break, Fix - Repeat! - Wyścig, Rozbicie, Naprawa - Powtórz!

  Któż z nas tego nie zna? Usterki po jeździe to proza naszego życia. Do wymiany zębatka, wahacz, połamana zwrotnica. ALE CZY WIDZIELIŚCIE TEN SKOK?!
Szybkie auta rządzą się swoimi prawami, wśród których z pewnością można wymienić wysokie osiągi, a co za tym niestety idzie - uszkodzenia modelu zwłaszcza przy kraksach. Jednak spokojnie, nie ma co się martwić! Kupię jedną czy dwie części i model zaraz będzie jak nowy! A może by tak spróbować poprawić tamten skok...?

Ofertę planujemy rozszerzać o kolejne wzory, jednak już teraz znajdziemy w niej takie gadżety jak kubki, podkładki pod mysz, bluzy, koszulki czy otwieracze do butelek!