Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Skala

Skala

Cena

Cena

  • 2,00 zł - 1 194,00 zł

Typ modelu

Typ modelu

Typ i napięcie akumulatora

Typ i napięcie akumulatora

Model Maverick:

Model Maverick:

Model Arrma:

Model Arrma:

Części i akcesoria do samochodów zdalnie sterowanych

Jest 3647 produktów.

Pokazano 1-100 z 3647 pozycji

Aktywne filtry

Samochody zdalnie sterowane to jeden z największych trendów na polskim rynku. Należą do gałęzi modelarstwa RC. Ich największą cechą wyróżniającą jest szeroki dostęp do szeregu części zamiennych. Części do pojazdów zdalnie sterowanych charakteryzują się ogromnym zróżnicowaniem, możemy zakupić takie elementy mechaniczne jak wahacze, zwrotnice, półosie, elementy dyferencjału, ale również całe podwozie jak i najmniejsze śrubki znajdujące zastosowanie w samochodzie zdalnie sterowanym. Ponadto modyfikować możemy elektronikę: w samochodach na pilota wymieniać można silniki, na silnik szczotkowy oraz silnik bezszczotkowy. Do wyboru również mamy regulatory, które również dzielimy na regulator szczotkowy oraz regulator bezszczotkowy. Za moduł do skręcania służy serwomechanizm, ich najważniejszą cechą jest szybkość oraz siła, dobieramy te parametry w zależności od skali samochodu zdalnie sterowanego oraz przeznaczenia. Ostatnie części elektroniczne to aparatura oraz odbiornik. Odbiorniki dzielimy na odbiornik z żyroskopem oraz bez żyroskopu oraz ze względu na liczbę kanałów. Najpopularniejsze to 3 kanałowy odbiornik oraz 2 kanałowa aparatura, czyli pilot do sterowania samochodem – nadajnik.   

Samochody zdalnie sterowane, czyli modele zdalnie sterowane znane też jako samochód na pilot charakteryzują się wysokimi osiągami. Zastosowane w nich zostały nowoczesne rozwiązania modelarskie.  

Części do pojazdów zdalnie sterowanych dostępne do zakupu w sklepie internetowym są ponumerowane przez producenta, dzięki temu łatwo może je odnaleźć w instrukcji dołączanej do każdego z modeli. Samochód na pilot w instrukcji jest rozłożony na poszczególne elementy dzięki czemu bardzo łatwo jest nam odnaleźć daną część. 

Sklep nasz prowadzi sprzedaż internetową, którą cechuje szybka dostawa - większość zamówień realizujemy w ciągu 24 godzin.  Części zabezpieczamy folią bąbelkową oraz wysyłamy je w kopertach bąbelkowych lub zabezpieczonych kartonach. Klienci do wyboru mają następujące opcje dostawy: 

Paczkomat InPost, Kurier DPD (płatne z góry), Kurier DPD (za pobraniem) oraz odbiór osobisty. Ceny wysyłek kształtują się następująco:   

Paczkomat InPost - 12,49zł   

Kurier DPD (płatne z góry) 16zł  

Kurier DPD (za pobraniem) 20zł   

Odbiór osobisty 0zł 

Zamówienia realizowane paczkomatem wysyłamy codziennie po naszej pracy, czyli po godzinie 18:00. 

Części zamienne do aut na pilota posiadamy również w dużej ilości w naszym sklepie stacjonarnym w Białymstoku, gdzie na bieżąco staramy się uzupełniać ewentualne braki.