Arrma Kraton 6S 4WD BLX
 • Obniżka
Arrma Kraton 6S 4WD BLX
 • Arrma Kraton 6S 4WD BLX
 • Arrma Kraton 6S 4WD BLX
 • Arrma Kraton 6S 4WD BLX
 • Arrma Kraton 6S 4WD BLX
 • Arrma Kraton 6S 4WD BLX
 • Arrma Kraton 6S 4WD BLX
 • Arrma Kraton 6S 4WD BLX
 • Arrma Kraton 6S 4WD BLX
 • Arrma Kraton 6S 4WD BLX
 • Arrma Kraton 6S 4WD BLX

Arrma Kraton 6S 4WD BLX

2 819,99 zł
2 699,00 zł Zniżka 120,99 zł
Brutto

Arrma Kraton 6S 4WD BLX

Kolor
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


 

Regulamin

 

Zasady dostawy

Zawartość zestawu

W zestawie znajduje się i złożony model RC auta Arrma Kraton BLX z aparaturą RC Spektrum STX2. Auto jest wyposażone w trójfazowy silnik BLX4074 2050Kv, wodoodporny regulator BLX185 150A z konektorem IC5 oraz serwo kierunku ADS15M, zainstalowany jest również odbiornik SRX200. Gotowa pomalowana karoseria. W zestawie również klucz nasadkowy 7-8-10-17 oraz 4-5-5,5-7. Dalej zwora z konektorem IC5 oraz zębatka 15T.

Charakterystyka

RC Monster Truck Kraton 6S BLX 1:8 z napędem 4WD, trójfazowym silnikiem BLX4074- 2050Kv oraz regulatorem BLX185 150A, do zasilania opcjonalnie 2x 2S - 3S LiPol. Podwozie z 3mm płyty aluminiowej z elementami kompozytowymi. Wyposażone w elektronikę oraz aparaturę RC Spektrum STX2 2,4GHz, pomalowaną karoserię, oponami dBoots COPPERHEAD2 o średnicy 169mm.

Wydajny Monster Truck Kraton 6S BLX, dla szalonej jazdy na torze Off Road. Bardzo szczegółowa pomalowana karoseria ma zwiększoną ochronę na uszkodzenia. O bezpieczne przeniesienie mocy starają się cztery półosie CVD, trwałe kompozytowe wahacze o zwrotnice, sztywne aluminiowe podwozie o grubości 3mm, 3 metalowe dyferencjały oraz przekładnia ze stalowymi kołami. Jazda bez kompromisów, o brutalną wydajność się stara trójfazowy silnik BLX4074 2050Kv z aluminiowym kołnierzem oraz 105A regulator BLX185 z radiatorem i konektorami IC5 oraz kablami 10AWG.

Aluminiowe amortyzatory

Olejowe amortyzatory anodowane na czerwono o średnicy 16mm z wałami 4mm są regulowane na różne napięcia sprężyny.

Zasobnik akumulatora

Zabezpieczony system mocowania akumulatora utrzymuje akumulator za pomocą dwóch pasków, które są wzajemnie prostopadle i zapewniają bezpieczne mocowanie akumulatorów. Bezpieczne mocowanie oznacza, że akumulatory mogą być bezpiecznie zamontowane obok siebie lub jeden na drugim. Zasobnik akumulatora zawiera uchwyt na złącze balansera. Wtyczka balansera mocowana jest w miejscu za pomocą gumowego paska, który trzyma je z dala od wirujących części.

Wydajny spojler

Dzięki spojlerowi zapewniona jest potrzebna stabilność dla szybkiej jazdy. Konstrukcja skrzydła jest tak wzmocniona, aby skrzydło z mocowaniem wytrzymało uderzenia w czasie przewrotki.

Komora odbiornika z uszczelnieniem

Obudowa odbiornika ma dostateczne rozmiary na pomieszczenie odbiornika i kabli, wlot kabli jest uszczelniony gumowym uszczelnieniem tak samo, jak pokrywa. Zabezpiecza to przed wniknięciem nieczystości i wody.

Opony dBoots do terenu

Odporne opony dBoots COPPERHEAD2 z agresywnym bieżnikiem są zamontowane na sztywnych czarnych nylonowych felgach, co zapewnia autu Kraton dobrą trakcję dla natychmiastowego przyspieszenia. 17mm sześciokątna piasta umożliwia zastosowane szerokiej skali kombinacji kół i opon również od innych producentów.

3 metalowe dyferencjały

Model RC auta Kraton jest standardowo wyposażony w trzy dyferencjały z metalowymi kołami zębatymi, aby była zapewniona niezawodność i wysoka żywotność tych elementów. Łatwo dostępne przednie o tylne dyferencjały umożliwią obsługę w czasie kilku minut. Oznacza to, że serwis zabierze mniej czasu, który można poświęcić na jazdę.

Wydajny silnik trójfazowy

Silnik Arrma BLX4074 z 2050 obr/min/V jest doskonale dostrojony do zastosowania z regulatorem BLX185. Dzięki czteropolowej konstrukcji silnik ma wysoki moment obrotowy i płynną pracę nawet przy niskich obrotach. Silnik może być zasilany aż 6-cioma ogniwami akumulatora LiPol. Anodowana na czarno aluminiowa obudowa silnika uatrakcyjnia wygląd modelu, 4-polowa konfiguracja poprawia gładkie i stałe przeniesienie mocy. Złocone konektory umożliwiają szybkie i łatwe odłączenie przewodów przy czyszczeniu auta.

Silnik można wyposażyć w aktywny radiator Castle Creations - numer katalogowy CC-011-0004-00.

Wodoodporny regulator Arrma BLX185

W modelu został zainstalowany wodoodporny regulator trójfazowy BLX185, który zapewnia stałe sterowanie mocy silnika. Przewody zasilające są osadzone niezawodnymi konektorami IC5, które są podłączone do Y-kabla (jeśli będą używane dwa pakiety zasilające, nie potrzeba nic modyfikować). Regulator posiada wentylator, który utrzymuje optymalną temperaturę regulatora przy intensywnej jeździe.

Regulator jest kompatybilny z trzema, czterema lub sześcioma ogniwami akumulatorów LiPol. Zaleca się stosowanie akumulatorów o pojemności co najmniej 5000mAh / 35C.

Regulator posiada opcję kalibracji dla innych typów nadajników. Na regulatorze można ustawić za pomocą przycisku 5 poniższych podstawowych parametrów.

 • Typ akumulatora: NiMH / LiPol. Uwaga: W nowszych regulatorach nie można zmieniać ustawienia na NiMH.
 • Ograniczenie przyśpieszenia: w 9 krokach (na śliskich powierzchniach dla ograniczenia poślizgu kół lepiej stosować mniejsze przyspieszenie)
 • Ograniczenie siły hamulca: 25%, 37.5% i 50%
 • Tryb: Przód/hamulec/wsteczny lub przód/hamulec
 • Kierunek obrotów silnika: Normalny lub odwrócony
Nadajnik Spektrum™ STX2

2-kanałowy pistoletowy nadajnik Spektrum STX200 2,4 GHz FHSS ze zintegrowaną anteną, prostym i szybkim ustawieniem dla początkujących. Pamięć na 1 model, Ustawienie rewersów, subtrymerów, końcowych punktów, limitu gazu 50%, 75% i 100%.

 • Nadajnik Spektrum STX200 z modulacja FHSS
 • Zintegrowany 3-pozycyjne ograniczenie gazu
 • Ustawienie rewersów, subtrymerów, końcowych punktów, limitu gazu
 • Protokół FHSS 2.4GHz
Szczegółowa karoseria

Model RC auta posiada bardzo szczegółową karoserię z oszałamiającymi naklejkami. Dzięki temu model wygląda idealnie z każdej strony.

Łatwa obsługa

Dla ułatwienia obsługi model teraz posiada łatwo dostępny środkowy dyferencjał i nowe łoże silnika. Silnik można wyjąć po odkręceniu dwóch śrub.

Nowe środkowe wzmocnienie

Maksymalną odporność i sztywność, również przy wysokim obciążeniu w nowej wersji zapewni środkowe wzmocnienie z anodowanego na czarno aluminium. Wzmocnienie trzyma w nowym mocowaniu pomiędzy domkiem przedniego i tylnego dyferencjału.

Servo-saver

Servo-saver wydajnie tłumi uderzenia modelu na przednie koła i przez to chroni serwo kierunku. Dodatkowo aluminiowy servo-saver jest lekki.

Nowe przesuwne łoże silnika

Łoże silnika zostało całkowicie zmodyfikowane. Anodowane na czerwono, aluminiowe mocowanie silnika można dzięki precyzyjnemu wykonaniu prosto ustawić i pewnie zamocować. Przesuwne łoże przez to umożliwia ustawienie położenia silnika poluzowaniem dwóch śrub, które są łatwo dostępne od góry. To rozwiązanie znacznie ułatwia ustawienie luzu między zębowego i zmianę zębatki.

Innowacyjne piasty kół i kulowe czopy

Nowo zaprojektowane nakrętki piast mają zintegrowane o-ringi, które utrzymują je w miejscu. Ulepszenia dotyczą również kulowe czopy z nową górną blokadą, która chroni przed wyskoczeniem cięgna z czopu nawet przy silnym uderzeniu.

Nowe konektory IC5

Nowe konektory IC3 i IC5 mają nowoczesną konstrukcję z naciskiem na bezpieczeństwo i prostotę. Kontakty tworzą złocone piny (w przypadku konektora IC3 o średnicy 3.5mm, w konektorach IC5 o średnicy 5mm). Konektor rówież posiada przewód danych dla komunikacji z ładowarką. Przy zastosowaniu ładowarek Smart nie potrzeba podłączać konektora balansera.

Jak już opisano, konektory zostały zaprojektowane z naciskiem na bezpieczne a proste użytkowanie. Konektorów nie można podłączyć odwrotnie, kontakty i złącza lutowane są odsłonięte plastykową osłonką. Konektor IC3 lub odpowiednio IC5 jest wstecznie kompatybilny z konektorem EC3 / EC5.

Polecamy zakup

Do uruchomienia potrzeba 4x baterie AA do nadajnika, akumulatory napędowe LiPol (2 pakiety) 2-3S lub 1x 4-6S z konektorem IC5 lub EC5 oraz odpowiednią ładowarkę.

Parametry techn.

Kategoria
Typ zestawu RTR
Typ 4WD Truggy
Skala 1:8
Długość 594 mm
Szerokość 460mm
Rozstaw 377mm
Prześwit podwozia 47mm
Masa 4850g
Napęd 4WD
Silnik BLX4074 - 2050kV
Komora akumulatora 158x48x70mm
Czas jazdy 25 do 30 minut z LiPo 14,8V 5000mAh
kraton

Opis

Skala
1/8

Zobacz także