Arrma Senton 3S 4WD BLX
 • Obniżka

Arrma Senton 3S 4WD BLX

1 719,99 zł
1 659,00 zł Zniżka 60,99 zł
Brutto

Arrma Senton 3S 4WD BLX

Ilość

 

Regulamin

 

Zasady dostawy

Zawartość zestawu

W zestawie znajduje się model RC auta Arrma Senton 4x4 1:10 BLX RTR, mocny trójfazowy silnik BLX 3200kv, wodoodporny regulator Arrma BLX100 z wentylatorem i wsparciem LiPol 3s, serwo kierunku ADS-7M z metalową przekładnią, aparatura RC Spektrum STX2 FHSS 2.4Ghz.

Charakterystyka

Model auta na zdalne sterowanie z napędem 4x4 zapewni na jakiejkolwiek powierzchni maksymalną trakcję oraz wydajność. Prędkość modelu aż 80 km/h.

Model RC auta, które zaskoczy swoją wytrzymałością i odpornością, jest odpowiednie również do najcięższego terenu. Short Course Truck z napędem na wszystkie koła jest wyposażony w mocny trójfazowy silnik BLX 3200KV, który daje modelowi nieskończone źródło mocy. Aby model po dodaniu gazu się nie przewrócił, jest wyposażony w zestaw kół wheelie. Regulator ze wsparciem akumulatorów 3S LiPol, zapewnia możliwość wyboru pomiędzy trzema trybami jazdy, wystarczy więc tylko wybrać i rozpocząć wyścig.

Kompaktowe podwozie

Konstrukcja podwozia jest ustawiona zgodnie ze sprawdzonym układem, aby zostało osiągnięte idealne wyważenie. Wały napędowe pośrodku, akumulator na jednej stronie a elektronika na drugiej. Całe podwozie jest dodatkowo wyposażone w boczne osłony, które ograniczają przenikanie nieczystości do modelu. Akumulator jest pewnie ułożony na miejscu za pomocą opasek.

Przedni i tylny dyferencjał

Model jest wyposażony w przedni i tylny dyferencjał, który zapewni maksymalną trakcję. Dyferencjały są osadzone wysokiej jakości metalowymi kołami zębatymi, dla bezproblemowego użytkowania. Napęd na wszystkie koła jest realizowany za pomocą półosi teleskopowych.

Mocny silnik

Napęd modelu zapewnia mocny, trójfazowy, 4-polowy silnik BLX 3660, z 3200 obr/V. Silnik ma metalową obudowę, która zapewnia lepsze odprowadzenie ciepła do pasywnego radiatora. Konektory 4mm na kablach umożliwią proste odłączenie dla ułatwienia serwisu modelu. Częścią głównego koła zębatego jest sprzęgło cierne, które chroni elementy napędu przed uderzeniami.

Elektronika

Trójfazowy regulator BLX100 z wydajnością prądową aż 100A, w połączeniu z 3S LiPol dostarcza niewiarygodną moc. Zabudowany wentylator zapewni dostateczne chłodzenie również przy pełnym obciążeniu. Regulator dysponuje trzema trybami jazdy, ochroną przed zbyt głębokim rozładowaniem akumulatora oraz ochroną przepięciową. Napięcie BEC 6V. Wodoodporny wyłącznik na regulatorze. Konektor akumulatora IC5.

Serwo kierunku

Sterowanie przednich kół zapewnia serwo ADS-7M Metal w wodoodpornym wykonaniu z metalową przekładnią. Serwo z szybkością 0.14 s/60° oraz momentem 6.5kg.cm.

Koła i opony

Średnio twarde opony dBoots FORTRESS SC są zaklejone na chromowanych wieloramiennych felgach SC (2.2"/3") (14mm hex). Koła z wyraźnym bieżnikiem dają maksymalną przyczepność na każdej powierzchni.

Olejowe amortyzatory

Opatentowane olejowe amortyzatory absorbują każde uderzenie modelu. Amortyzatory są z przedniej strony wyposażone w o osłony ochronne przeciw uderzeniom. Zmiana twardości i prześwitu jest możliwa za pomocą lepkości oleju lub podkładkami dystansowymi.

Aparatura RC Spektrum

Dwukanałowy nadajnik pistoletowy Spektrum STX200 2,4 GHz FHSS ze zintegrowaną anteną, prostym i szybkim ustawieniem dla początkujących. Pamięć na 1 model. Ustawienie rewersów, subtrimów, punktów końcowych, limit gazu 50%, 75%, 100%. Kompatybilny odbiornik SRX200 2Ch 2.4GHz FHSS.

Własności
 • Napęd 4x4
 • Prędkość aż 80km/h
 • Nadajnik Spektrum STX2 FHSS 2.4GHz
 • Trójfazowy regulator BLX100, 3 tryby jazdy
 • Odbiornik Tactic TR326
 • Sprzęgło cierne z trzema lamelami
 • Serwo kierunku z serwo saverem
 • Kółka Wheelie
 • Dyferencjały z metalowymi kołami zębatymi
 • Opony dBoots Fortress SC
 • Chromowane wieloramienne koła 14mm hex
 • Olejowe amortyzatory
 • Boczne osłony podwozia
 • Zalecane akumulatory 2S - 3S LiPol, 6-8 ogn. NiMH, 5000mAh 50C

Polecamy zakup

Do uruchomienia modelu będzie potrzebny akumulator napędowy 2S - 3S LiPol 35C+, 6-8 ogn. NiMH z konektorem IC5/EC5, odpowiednią ładowarkę oraz 4 szt baterii AA do nadajnika.

Parametry techn.

Typ
Skala 1:10
Długość 2920mm
Szerokość 234mm
Rozstaw 312mm
Prześwit podwozia 76,2mm
Masa ok 2050g zal. od wyposażenia
Napęd 4WD
Silnik Trójfazowy BLX 3660 3200kV
Serwo ADS-7M, metalowa przekładnia
Opony dBoots Fortress SC
Koła (2.2"/3") 14 mm hex
Łoże akumulatora 165x51x48 mm
senton

Opis

Skala
1/10