Sklep modelarski podlaskie centrum modelarskie powstał z pasji do modelarstwa. Każdego dnia staramy się aby nasze usługi były coraz sprawniej wykonywane, wysyłki wysyłane na czas, a asortyment powiększany wedle sugestii naszych klientów. Uczymy się tego pięknego rzemiosła każdego dnia abyśmy mogli odpowiedzieć na każde wasze pytanie związane z modelarstwem. Zajmujemy się głównie modelami zdalnie sterowanych modeli samochodów, łodzi i samolotów, ale nie zabraknie u nas części do budowy swoich własnych makiet samolotów czy też innych pojazdów mechanicznych i statycznych. W jednym miejscu łączymy wiele dziedzin modelarstwa: 

modelarstwo redukcyjne

modelarstwo kołowe

modelarstwo lotnicze i kosmiczne

ODWIEDŹ NASZ SKLEP INTERNETOWY, PRZEKONAJ SIĘ SAM CZY ZNAJDZIESZ COŚ DLA SIEBIE. JEŻELI UWAŻASZ, ŻE CZEGOŚ TUTAJ BRAKUJE, JAKIEGOŚ KONKRETNEGO MODELU, CZY CAŁEJ KATEGORII PRODUKTÓW, PROSIMY PODZIEL SIĘ TĄ INFORMACJĄ. DZIĘKI TWOJEJ POMOCY MOŻEMY SIĘ ROZWIJAĆ.   (link do e-sklepu)

ZACHĘCAMY RÓWNIEŻ DO ODWIEDZENIA NASZEGO STACJONARNEGO SKLEPU KTÓRY MIEŚCI SIĘ W BIAŁYMSTOKU PRZY UL. ŚW. ROCHA 13/15 LOK. 103A ( WEJŚCIE Z TYŁU BUDYNKU).

Co ma wspólnego modelarstwo z edukacją?

Dodać grafikę( jak dziecko składa np samolot)

Na swojej drodze spotkaliśmy wiele osób  związanych z modelarstwem, które to wspominają o tym jak wielką rolę w ich życiu zawodowym miało modelarstwo, uczyli się praktycznych rzeczy, jak np. materiałoznawstwo. Do modeli są wykorzystywane różne materiały, aby znać ich wytrzymałość na zginanie, rozciąganie czy twardość, chętnie sięgali po różne pozycje naukowe, książki, aby zgłębić wiedzę na ten temat. W modelarstwie uczenie się jest napędzane pasją, nikt tutaj nikogo nie zmusza. Wielu modelarzy buduje coś, ale nie ma wystarczającej wiedzy i chętnie wtedy sięgają po różne poradniki, czy książki i na własnym doświadczeniu sprawdzają wiedzę zawartą w książkach. To jest bardzo satysfakcjonujące kiedy wykorzystana wiedza w praktyce faktycznie działa i się sprawdza, to jest motor napędowy w rozwoju takiego człowieka.