Losi Tenacity Monster Truck 4WD AVC
 • Nowy
Losi Tenacity Monster Truck 4WD AVC
 • Losi Tenacity Monster Truck 4WD AVC

Losi Tenacity Monster Truck 4WD AVC

1 670,00 zł
Brutto

Losi Tenacity Monster Truck 1:10 4WD AVC

Kolor
Ilość
Zamów już teraz!

 

Regulamin

 

Zasady dostawy

Zawartość zestawu

Zestaw zawiera kompletnie złożony model auta Rc Losi Tenacity MT wraz z silnikiem Fuze 4-P 3800Kv 550, regulatorem Dynamite 130A, nadajnikiem DX2E z odbiornikiem

Charakterystyka

Model RC auta Losi Tenacity jest trwałym, bardzo mocnym Monster Truckiem zbudowanym na platformie wozu TEN. Dolne ułożenie akumulatora, mocny silnik trójfazowy 550 Fuze 3800Kv, wodoodporny regulator Dynamite 130A. Nadajnik Spektrum DX2E, odbiornik SPMSRS6000 AVC.

Model RC auta Losi Tenacity MT AVC 4WD jest złożony i przygotowany do jazdy z nadajnikiem Spektrum DX2E oraz wodoodpornym odbiornikiem ze stabilizacją AVC™. Mocny trójfazowy, 4-polowy silnik Dynamite wielkości 550 z 3800 obrotami/V oraz trójfazowym regulatorem Fuze 130A. Można również mierzyć prędkość za pomocą opcjonalnego prędkościomierza, który podłącza się do systemu radiowego zawartego w zestawie. Należy uzupełnić akumulator i ładowarkę, która nie jest zawartością zestawu.

Platforma TEN

Podwozie modelu jest zbudowane na sprawdzonej i testowanej przez lata platformie Losi 4WD TEN. Bazą jest kompozytowe lekkie podwozie, do którego są mocowane poszczególne elementy napędu i elektronika. Środek ciężkości auta przez to ułożony bardzo nisko, przez co można uzyskać przewagę przed pozostałymi, głownie przy przejeździe zakrętu. oczywistością jest w pełni regulowana geometria. Przy zastosowaniu LiPol 3S można osiągnąć prędkość aż 80km/h!

AVC (Active Control Vehicle™)

4-kanałowa aparatura RC DX4S DSMR AVC™ pprzynosi imponującą listę funkcji programowych i niesamowita stabilność jazdy dzięki technologii AVC (Active Control Vehicle™). Jeśli technologia AVC jest uruchomiona, pierwsze dwa kanały służą do sterowania i gazu. Dalsze dwa pozwalają niezależne ustawienie możliwości sterowania i gazu za pomocą technologii AVC. To ustawienie ogromnie ułatwia skręcanie i przynosi doskonałe możliwości stabilności dla różnych typów nawierzchni. Za pomocą czujników oraz ekskluzywnego software, AVC umożliwia natychmiastową poprawę sterowania i gazu, tak, że auto pozostanie dokładnie na torze a Wy możecie tylko prowadzić. Odpowiedź kierowania i gazu mogą być modyfikowane tak, aby dostosować swój poziom umiejętności lub styl jazdy. Nie istnieje żadne opóźnienie w reakcji lub ograniczenie sterowania. Kierujący ma po prostu odczucie, że jedzie precyzyjnie wyregulowanym autem, które świetnie się prowadzi przy każdej prędkości.

Elektronika

Nadajnik DX2E pracuje w paśmie 2,4GHz i modulacją DSMR, także nie musicie się bać o utratę połączenia, czy mały zasięg. Dla zapewnienia właściwego działania stabilizacji elektronicznej AVC zastosowano do sterowania szybkie cyfrowe serwo.

Silnik Fuze 4-P 3800Kv 550 i regulator Dynamite 130A

Model auta Losi Tenacity MT ma zainstalowany mocny silnik trójfazowy i regulator kompatybilny z akumulatorem aż 3S LiPol, z którym może osiągnąć szybkość aż 80km/h!

Amortyzatory 12mm

Do tego, aby auto doskonale trzymało się toru, są niezbędne odpowiednie amortyzatory. Zastosowane amortyzatory są wykonane według zawodniczych amortyzatorów i spełniają wymagania do jazdy w ciężkim terenie.

Ekskluzywne opcjonalne akcesoria telemetrii

Dla możliwości śledzenia prędkości auta lub telemetrii, projektanci Spektrum stworzyli specjalne akcesoria do nadajnika DX2E.

 • Zestaw DX2E ACTIVE Prędkościomierz SPM6743, zestaw z DX2E ACTIVE prędkościomierza i modułu telemetrii TM1500 DSMR z czujnikami. To urządzenie umożliwi śledzenie w czasie rzeczywistym aktualna prędkość auta.
 • Zestaw DX2E ACTIVE Dashboard SPM6744, umożliwi aktywację telemetrii dla nadajnika DX2E i zwykłego odbiornika Spektrum w modelu RC auta, wyświetlenie za pomocą Smart Phone w aplikacji Spektrum Dashboard.
Własności Losi Tenacity MT
 • Kompletnie złożony i przygotowany do jazdy
 • Odbiornik Spektrum DX2e 2,4 GHz DSMR ze stabilizacją AVC
 • Wodoodporny programowany regulator Dynamite 130A
 • Mocny, trójfazowy, 4-polowy silnik Dynamite klasy 550 z 3800kv
 • Nadajnik Spektrum DX2E w zestawie
 • Cyfrowe serwo kierunku Spektrum S605
 • Amortyzatory 12mm
 • Wodoodporne komponenty

Polecamy zakup

Do uruchomienia potrzeba uzupełnić akumulator LiPol 7,4V 5000mAh 2S 30C lub 11,1V 5000mAh 50C 3S Hardcase z konektorem EC3™ i odpowiednią ładowarkę (przestrzeń akumulatora wynosi maks. 140x50x38mm). W przypadku zastosowania telemetrii, należy dokupić elementy teletrii (SPM6740 - 5).

LOS03012T1_a00

Opis

Skala
1/10
Typ modelu
Monster Truck