Arrma Big Rock Crew Cab 4X4 3S BLX
Arrma Big Rock Crew Cab 4X4 3S BLX
 • Arrma Big Rock Crew Cab 4X4 3S BLX
 • Arrma Big Rock Crew Cab 4X4 3S BLX
 • Arrma Big Rock Crew Cab 4X4 3S BLX
 • Arrma Big Rock Crew Cab 4X4 3S BLX

Arrma Big Rock Crew Cab 4X4 3S BLX

1 759,00 zł
Brutto

Arrma Big Rock Crew Cab 4X4 3S BLX

Ilość
Zamów już teraz!

 

Regulamin

 

Zasady dostawy

Zawartość zestawu

W zestawie znajduje się model RC auta Arrma Big Rock 3S BLX 1:10 4WD RTR, trójfazowy silnik BLX 3200KV, regulator Arrma BLX100, serwo kierunku ADS-7M, aparatura RC Spektrum STX2 2.4Ghz.

Charakterystyka

Model auta na zdalne sterowanie z silnikiem na środku i napędem 4x4 zapewni na jakiejkolwiek powierzchni maksymalną trakcję i moc. Szybkość modelu aż 80km/h.

Model RC auta Big Rock 4x4 zaskoczy swoją wytrzymałością i odpornością i nadaje się również do najcięższego terenu. Monster truck z napędem na wszystkie koła jest wyposażony w mocny trójfazowy silnik BLX 3200KV, który daje modelowi nieskończony przydział mocy. Aby po dodaniu gazu model się nie przewracał, jest wyposażony w tylne kółka wheelie. Regulator ze wsparciem akumulatorów 3S LiPol, daje możliwość wyboru między trzema trybami jazdy.

Kompaktowe podwozie

Konstrukcja podwozia zorganizowana jest według sprawdzonego układu tak, aby osiągnąć idealne wyważenie. Wał napędowy w środku, akumulator na jednej stronie, a elektronika na drugiej stronie. Całe podwozie jest dodatkowo wyposażone w osłony boczne, które ograniczają wnikanie nieczystości do wnętrza podwozia. Akumulator jest pewnie zamocowany w miejscu za pomocą opasek.

Przedni i tylny dyferencjał

Model jest wyposażony w przedni i tylny dyferencjał, który zapewnia maksymalną trakcję. Dyferencjały są osadzone z wysokiej jakości metalowymi kołami zębatymi, dla bezproblemowego użytkowania. Napęd na koła jest przenoszony za pomocą półosi teleskopowych.

Wydajny napęd trójfazowy

Jednostkę napędową tworzy silnik trójfazowy BLX 3660 wraz z regulatorem BLX100.

Trójfazowy silnik BLX 3660

Napęd modelu zapewnia mocny trójfazowy 4-polowy silnik BLX 3660, 3200 obr/min//V z metalową obudową, która zapewnia lepsze odprowadzenie ciepła do pasywnego radiatora. Konektory 4mm umożliwiają proste odłączenie podczas serwisu silnika. Na kole zębatym przekładni głównej znajduje się sprzęgło cierne, które chroni elementy napędu przed uderzeniem.

Elektroniczny regulator BLX100

Trójfazowy regulator BLX100 z obciążeniem prądowym aż 100A, w połączeniu z akumulatorem 3s LiPol zapewni niewiarygodną moc. Zabudowany wentylator zapewni wystarczające chłodzenie nawet przy pełnym obciążeniu. Regulator dysponuje trzema trybami jazdy, ochroną przed zbyt głębokim rozładowaniem akumulatora oraz ochronę przeciwprzepięciową. Napięcie BEC 6V. Wodoodporny wyłącznik na regulatorze. Konektor akumulatora IC5.

Serwo kierunku

Kierowanie przednich kół zapewnia serwo ADS-7M Metal w wykonaniu wodoodpornym oraz z metalową przekładnią. Serwo z szybkością 0.14s/60° i momentem 6.5kg.cm.

Koła i opony

Opony dBoots RAGNAROK MT są zaklejone na wieloramiennych felgach MT 2.8" (14 mm hex). Koła z wyraźnym wzorem bieżnika dają maksymalną przyczepność na wszystkich powierzchniach.

Olejowe amortyzatory

Opatentowane amortyzatory olejowe absorbują każde uderzenie modelu. Amortyzatory są z przedniej strony wyposażone w osłony ochronne przed uderzeniami. Zmiana sztywności i prześwitu jest możliwa przez zmianę lepkości oleju i odpowiednio podkładkami dystansowymi.

Tylne koła Wheelie

Dla jeszcze lepszej i niekończącej się zabawy, model został wyposażony w regulowane tylne kółka, które chronią przed przewróceniem modelu przy dodaniu pełnego gazu.

Aparatura RC Spektrum

Dwukanałowy nadajnik pistoletowy Spektrum STX200 2,4GHz FHSS ze zintegrowaną anteną, prostym i szybkim ustawieniem dla początkujących. Pamięć na 1 model. Ustawiany rewers, subtrim, końcowe punkty, limit gazu 50%. 75%. 100%. Kompatybilny odbiornik SRX200 2Ch 2.4GHz FHSS.

Własności
 • Napęd 4x4
 • Szybkość aż 80km/h
 • Nadajnik Spektrum STX200 2,4 GHz FHSS
 • Trójfazowy regulator BLX100, 3 tryby jazdy
 • Odbiornik Spektrum SRX200 2,4 GHz FHSS
 • Sprzęgło cierne z trzema listwami
 • Serwo kierunku z serwo saverem
 • Regulowane kółka wheelie
 • Dyferencjały z metalowymi kołami zębatymi
 • Opony dBoots RAGNAROK MT
 • Wieloramienne koła 2.8" 14mm hex
 • Olejowe amortyzatory
 • Osłony boczne
 • Zalecany akumulatory 2S - 3S LiPol, 6-8 ogn. NiMH, 5000mAh 50C

Polecamy zakup

Do uruchomienia modelu potrzeba akumulator napędowy 2S - 3S LiPol 35C+, 6-8 ogn. NiMH z konektorem IC5/EC5, odpowiednią ładowarkę oraz 4 szt baterii AA do nadajnika.

Parametry techn.

Typ Monster Truck
Skala 1:10
Długość 476mm
Szerokość 342mm
Rozstaw 287mm
Prześwit podwozia 47mm
Masa 2830g
Napęd 4WD
Silnik Trójfazowy BLX 3660 3200kV
Serwo ADS-7M, metalowa przekładnia
Opony Opony dBoots RAGNAROK MT
Koła 2.8" 14mm hex

big-rock

Opis

Skala
1/10
Typ modelu
Monster Truck