ZESTAW STARTOWY Warhammer Age of Sigmar - Warrior

120,00 zł

ZESTAW STARTOWY na rozpoczęcie gry w Warhammer Age of Sigmar

Wszystko czego potrzebujesz do nauki i rozpoczęcia gry w jednym pudełku!

Zawiera 18 dopasowanych do siebie figurek bitewnych Warhammer Age of Sigmar, na które składają się dwie armie początkowe - szlachetni Stormcast Eternals i okrutni Kruleboyz

Ilość
Zamów już teraz!

  Koszt wysyłki

Paczkomat Inpost 12,99| Kurier Inpost 15,99 zł | zł | Kurier DPD Pobranie 18,99 zł| Odbiór osobisty

Wejdź do Warhammer Age of Sigmar z zestawem Warrior – zestawem startowym zaprojektowanym, aby pomóc Ci wyruszyć w podróż z najlepszą na świecie grą wojenną fantasy. Dzięki modelom, zasadom, przewodnikom, które pomogą Ci zacząć i nie tylko, ten zestaw ułatwia rozpoczęcie hobby — buduj modele, naucz się grać i baw się godzinami z przyjacielem lub członkiem rodziny.

Ten zestaw w pudełku zawiera:

1x 80-stronicowa książka Warrior Edition (miękka oprawa): Odkryj historię Warhammer Age of Sigmar, a także tło frakcji i jednostek w książce. Książka zawiera również kilka wprowadzających samouczkowych planów bitewnych, które wykorzystują figurki w zestawie, zaprojektowanych tak, aby nauczyć Cię podstaw gry w łatwych do opanowania częściach.

1x 56-stronicowa Księga zasad podstawowych (miękka oprawa): Biorąc pod uwagę całą zawartość zasad z Księgi Podstawowej Warhammer Age of Sigmar (dostępnej osobno), ta księga jest idealna, gdy chcesz powiększyć swoją armię i walczyć z innymi graczami.

18 plastikowych figurek Citadel wciskanych (nie wymagają użycia kleju): Sercem zestawu Warrior są dwie armie zupełnie nowych miniatur, z których każda jest sprytnie zaprojektowana, aby można je było połączyć bez użycia kleju. Każda siła składa się z dwóch potężnych jednostek uzbrojonych w niszczycielską broń i broń bojową, które można łatwo wzmocnić dodatkowymi posiłkami, aby działały jako elitarny rdzeń większej armii. Modele te obejmują:

ARMIA STORMCAST ETERNALS

6x Stormcast Eternals

Wybrani czempioni Sigmara, wyrwani ze swych śmiertelnych ciał w chwili śmierci i przekuci w lśniących bohaterów odzianych w grubą złotą zbroję. Każdy Stormcast Eternal to niemal nieśmiertelny wojownik zdolny do walki z hordami najbardziej zaciekłych potworów i odnoszenia zwycięstw.

- 1x Knight-Arcanum: Członkowie tajemniczej świątyni Valedictor, Knights-Arcanum, są niepoznawalnymi, ale potężnymi magami, których zadaniem jest ochrona odzyskanej starożytnej wiedzy. Model jest dostarczany z okrągłą podstawą Citadel 40 mm.

- 5x Vindictors: Nieustraszeni wojownicy konklawe Odkupiciela, Vindictors to tarcza, o którą rozbijają się siły ruiny. Modele te są dostarczane z 5 okrągłymi podstawami Citadel 40 mm.

ARMIA KRULEBOYZ

12x Kruleboyz

Ośmieleni pojawieniem się Kragnosa i chętni do rozprzestrzenienia się poza granice bagien swoich przodków, Kruleboyz to złośliwa, przebiegła rasa orruków, których nic bardziej nie cieszy niż powalenie swoich wrogów za pomocą najbardziej podstępnej, najbardziej podstępnej taktyki, jaką mogą wymyślić.

- 1x Killaboss z 1x Stab-grot: Killabossowie to watażkowie Kruleboyz. Każdy z nich wyrwał swoją pozycję rywalom, będąc nie tylko potężnym wojownikiem, ale także posiadającym prawdziwą morską kunnin'. Model jest dostarczany z okrągłą podstawą Citadel 40 mm i okrągłą podstawą Citadel 25 mm.

- 10x Gutrippaz: Gutrippaz tworzą oślizgłe serce Kruleboyz. Te tłumy dzierżących włócznię zielonoskórych są znane ze swojej okrutnej kunnin' i złośliwej rozrywki, którą znajdują w powalaniu wroga za pomocą swojej niegodziwej, zatrutej broni. Modele te są dostarczane z 10 okrągłymi podstawami Citadel 32 mm.

KARTY REFERENCYJNE

4x Warscroll Cards i 2x Allegiance Ability Card: Dzięki tym kartom referencyjnym możesz szybko sprawdzić statystyki i zdolności swoich figurek bitewnych. Już nigdy nie będziesz musiał przekopywać się przez książkę w samym środku ekscytującej gry.

NIEZBĘDNE ELEMENTY GRY

1x Kartonowa funkcja terenu Bastionu Zwiastuna Świtu – wystarczy obrócić pudełko zawarte w kartonie z grą!

1x Dwustronna papierowa mata do gier o wymiarach 30 na 22,4 cala: przekształć każdy stół kuchenny w rozdarty wojną krajobraz Ghur, królestwa bestii. Jedna strona przedstawia bagienny dom Kruleboyz w Thondia, a druga przedstawia zakurzoną pustynię równin Ghurish.

2x linijki zasięgu i 10x kości: te niezbędne akcesoria zapewnią Ci możliwość poruszania się, strzelania, walki wręcz i nie tylko.

2 arkusze informacyjne z zasadami: Zawierają przydatne informacje o zasadach, które ułatwiają zapoznanie się z podstawami gry Warhammer Age of Sigmar.

Figurki w zestawie są niepomalowane i wymagają montażu – zalecamy użycie kleju Citadel Plastic Glue i farb Citadel.

Wojny Dusz się skończyły, ale w Królestwie Bestii szykuje się nowy konflikt.

To czas wielkich zmian w Mortal Realms. Fala życia przetacza się przez osiem światów, by odeprzeć falę śmierci pozostawioną po Nekrotrzęsieniach, a siły Zakonu nie marnują czasu na roszczenia do nowo odmłodzonej krainy. Ale z Kragnosem, Koniec Imperiów, uwolnionym z więzienia i prowadzącym mściwy szał przez Ghur, Stormcast Eternals muszą stoczyć najcięższe dotychczas bitwy, aby chronić pionierskie Krucjaty Zwiastuna Świtu.

80-15