ZESTAW STARTOWY Warhammer 40,000 Recruit Edition
  • ZESTAW STARTOWY Warhammer 40,000 Recruit Edition

ZESTAW STARTOWY Warhammer 40,000 Recruit Edition

120,00 zł

ZESTAW STARTOWY na rozpoczęcie przygody z grą Warhammer 40 000

Wszystko czego potrzebujesz do nauki i rozpoczęcia gry w jednym pudełku!

Zawiera 20 dopasowanych do siebie figurek bitewnych Warhammer 40000, na które składają się dwie armie początkowe - Space Marines i Necrons

Modele posiadają wciskane łączenia – nie wymagają kleju!

Ilość
Zamów już teraz!

  Koszt wysyłki

Paczkomat Inpost 12,99| Kurier Inpost 15,99 zł | zł | Kurier DPD Pobranie 18,99 zł| Odbiór osobisty

Zaprojektowana z myślą o nowych graczach, którzy nigdy nie próbowali Warhammera 40,000, Recruit Edition to idealny sposób na zanurzenie się w ekscytującym świecie bitew Warhammer 40000.

Niezależnie od tego, czy chcesz wypróbować Warhammera 40 000 i szukasz zestawu startowego, czy też szukasz idealnego prezentu dla przyjaciela, dziecka lub krewnego, ten zestaw jest dla Ciebie!

Zakup swój zestaw, zbuduj i pomaluj swoje modele i odkryj, jak grać w serię początkowych misji, dzięki którym nauka gry będzie zabawą. Rozszerzanie tego rozszerzenie zestawu o nowe armie czy jednostki jest niezwykle proste!

Ten zestaw zawiera:

- 20 plastikowych figurek bitewnych, nie wymagających kleju, a jedynie wycięcia z ramek, ich złożenia i opcjonalnego pomalowania (polecamy zestaw):

NECRONS

- 1x Royal Warden: Niezachwianie lojalny strażnik, Royal Warden jest egzekutorem woli swojego Władcy. Model jest dostarczany z okrągłą podstawą Citadel 32 mm.

- 10x Necron Warriors: Ostoja falang Necron, ci dwunożni wojownicy unicestwiają swoją ofiarę bezlitosnymi salwami atomizującej broni Gaussa. Każdy model jest dostarczany z okrągłą podstawą Citadel 32 mm i oferuje wybór głów i broni.

- 3x Canoptek Scarab Swarms: Latające hordy tych owadzich maszyn bezkarnie przeżuwają zbroje, mięso i kości. Każdy rój jest dostarczany z okrągłą podstawą Citadel 40 mm.

SPACE MARINES

- 1x Primaris Lieutenant: Znakomity oficer kompanii, porucznik ma za zadanie pomagać swojemu kapitanowi w każdym aspekcie jego obowiązków i prowadzić swoich braci na polu bitwy. Model jest dostarczany z okrągłą podstawą Citadel 40 mm.

- 5x Assault Intercessors: Ta drużyna agresywnych wojowników rozrywa wrogów w walce wręcz, zadając ciosy ostrzącymi mieczami łańcuchowymi. Każdy model jest dostarczany z okrągłą podstawą Citadel 32 mm.

- Warhammer 40,000: Podręcznik Rekruta to 64-stronicowy przewodnik po bitwach Warhammer 40000. Zawiera przegląd Warhammera, tło historyczne dla nowych modeli oraz przewodnik krok po kroku dotyczący budowania i walki swoimi siłami, w tym wszystkie zasady potrzebne do pierwszych gier.

- Papierowa mata do gier o dużej gramaturze oraz błyszcząca tekturowa taca, której można użyć do stworzenia scenerii podczas pierwszych bitew - przekształć każdy stół kuchenny w odpowiednio ponurą, mroczną scenerię wojenną! Na macie znajduje się również kilka znaczników z literami, zaprojektowanych do współpracy z misjami w Podręczniku Rekruta.

- Linijki i kości do gry — podstawowe akcesoria potrzebne do grania.

- Arkusze danych – zawierające zasady dla wszystkich modeli w zestawie, a także zestaw opcji rozbudowy, gdy chcesz rozgałęziać się z nowymi zestawami.

- Arkusz transferowy Space Marines z ponad 100 transferami, zaprojektowany tak, aby dodać specyficzne dla rozdziału szczegóły, insygnia oddziału, oznaczenia zabójstw – idealne, gdy chcesz dodać ostateczny szlif do pomalowanych modeli!

40-04