Himoto EXB-16 BL

589,00 zł
Brutto

Dane techniczne:

Akumulator: LiPo

Długość : 265 mm

Szerokość : 140 mm

Wysokość: 80 mm

Wiek: 14+

Wersja: RTR

Skala: 1:16

Silnik: elektryczny bezszczotkowy

Radio: 2.4GHz

Podwozie: Buggy

Napęd: 4WD

Materiał wykonania: Tworzywo sztuczne

Skład zestawu:

Model Himoto EXB-16 BL 2.4GHz z silnikiem bezszczotkowym

Radio pistoletowe 2.4GHz z systemem EPA

Akumulator: LiPo 7.4V 1500mAh

Ładowarka sieciowa 250mA lub 500mA

Polskojęzyczna instrukcja obsługi

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

EXB-16 BL to świetny model buggy w skali 1/16 cechujący się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości! Model został wyprodukowany przez znaną i cenioną markę Himoto Racing! Model EXB-16 był wzorowany na modelu Troian Pro marki HSP, jednak różni się od niego znacznie lepszym radiem z systemem EPA. To co go wyróżnia to indywidualne regulowanie działanie każdego serwomechanizmu. Ponadto w modelu mamy możliwość ograniczania maksymalnej prędkości naszego modelu do wybranej wartości, co jest bardzo przydatne dla początkujących i dzieci. Pozwala to uniknąć zbyt szybkiej jazdy i ewentualnych uszkodzeń auta.

Porównując z jego szczotkową wersją, auto zostało wyposażone w takie rozwiązania jak chromowane felgi, bezszczotkowy regulator obrotów oraz znacznie wydajniejszy silnik bezszczotkowy, który cechuje się lepszymi parametrami w porównaniu do szczotkowych odpowiedników.

Model dedykowany zwłaszcza początkującym i średnio zaawansowanym modelarzom, którzy dobrze się czują w warunkach off-roadowych. Z drugiej strony EXB-16 świetnie się spisze jako model do jazdy na wykładzinie lub w pomieszczeniach ze względu na swoje niewielkie rozmiary.

W modelu zastosowano również rozwiązanie z profesjonalnych modeli z najwyższej półki, czyli olejowe amortyzatory, w których możemy regulować wysokość i twardość zawieszenia  Uniwersalna konstrukcja EXB-16 pozwala na jazdę po niemal każdej nawierzchni - w domu, po asfalcie czy w ternie. Z kolei, szeroki rozstaw kół i odpowiednio dobrane opony gwarantują świetną przyczepność i stabilność w każdych warunkach. Zderzaki wykonane z elastycznego i wytrzymałego plastiku, chronią auto przed uszkodzeniem.

Prezentowany Himoto EXB-16 BL, to model typu Ready To Run (RTR), czyli po wyjęciu go z pudełka potrzebujesz jedynie 4 szt. baterii AA (zwykłe "paluszki") do nadajnika, które również możesz kupić w naszym sklepie.

EXB-16-BL