Himoto Syclone Pro - Nitro

1 100,00 zł
Brutto

Dane techniczne

Długość : 400 mm

Napęd: 4WD

Podwozie: Buggy

Radio: 2.4GHz

Silnik: spalinowy żarowy (nitro)

Skala: 1:10

Szerokość : 250 mm

Wersja: RTR

Wiek: 14+

Wysokość: 160 mm

Skład zestawu

Kompletnych samochód RC Himoto Syclone 2.4GHz Nitro

Radio pistoletowe 2.4GHz z systemem EPA

Polskojęzyczna instrukcja obsługi i docierania silnika

Wymagane do uruchomienia (nie zawarte w zestawie):

Paliwo nitro 16% lub 20%

Butelka do tankowania

Klips do żarzenia świecy z ładowarką

Klucz do świec i kół

Filtr paliwa

Olej do filtra powietrza

Olej do konserwacji silnika

8 szt. baterii AA do zasilenia nadajnika

4 szt. baterii lub akumulatorków AA do zasilenia odbiornika lub odpowiedni pakiet

Zapasowa świeca żarowa

Termometr zbliżeniowy

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

 

Regulamin

 

Zasady dostawy

Himoto Syclone Pro 2.4GHz Nitro RTR to 2-biegowy, off-roadowy buggy w skali 1:10. Prezentowane auto zostało wyposażone w mocny silnik nitro marki SH, który to charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz bardzo dobrymi parametrami.

Prezentowany model RC posiada pełne łożyskowanie, czyli w dyferencjałach, na wałach i w kołach zastosowano wysokiej jakości wysokoobrotowe łożyska kulkowe. Dzięki temu rozwiązaniu żywotność auta jest zwiększona oraz zmniejszone są opory toczenia, co znacząco przekłada się na komfort użytkowania auta. Syclone wyróżnia się także radiem 2.4GHz z systemem EPA. Dzięki End Point Adjustment możemy regulować działanie każdego z serw indywidualnie. Jednym z zastosowań tego systemu jest np. możliwość ograniczenia maksymalnej szybkości naszego modelu do wybranej wartości, co jest bardzo przydatne gdy osoba kierująca autem jest początkująca - unikamy wtedy zbyt szybkiej jazdy na początku nauki, co często przekłada się na potencjalne uszkodzenia.

Himoto Syclone to dynamiczne i szybkie auto RC przede wszystkim dzięki konstrukcji i bardzo mocnemu i wydajnemu silnikowi nitro SH18. Ponadto autko jest stabilne i zwrotne, doskonale trzyma się nawierzchni i bez problemu radzi sobie na zakrętach i szykanach. Dodatkowymi atutami prezentowanego samochodu jest amortyzowane zawieszenie i wytrzymała konstrukcja.

Himoto 2.4GHz to model typu Ready To Run (RTR), czyli gotowy do jazdy od razu po wyjęciu z pudełka - potrzebujesz jedynie 4szt baterii AA (zwykłe "paluszki") do nadajnika, które również możesz kupić w naszym sklepie.

Zapewniamy dostępność części zamiennych, dodatkowe akcesoria tj. diody, akumulatory, ładowarki oraz polskojęzyczną instrukcję obsługi.

Himoto-Syclone-Pro