Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij
  • Dostępny na zamówienie

TRAXXAS 6553X - elektroniczny moduł telemetrii do aut zdalnie sterowanych

517,00 zł

TRAXXAS 6553X -

517,00 zł
Ilość
No product available!

Dostępny na zamówienie

8edece58641e9f46fa55c5a190b12e49.png

TRAXXAS - TQi Telemetry Expander 2.0 z modułem GPS 2.0 do aut zdalnie sterowanych.

Do zastosowania modułu telemetrii, wymagany jest system radiowy TQi z modułem bezprzewodowym Traxxas Link (# 6511), odbiornikiem Traxxas TSM (# 6533),

urządzenie Apple z systemem iOS 7.0 lub nowszym lub urządzenie Android z systemem 4.4 lub nowszym i aplikacja Traxxas Link App (najnowsza wersja dostępna bezpłatnie w Google Play i App Storee).

Moduł telemetrii umożliwia monitorowanie i rejestrowanie danych w czasie rzeczywistym z Twojego pojazdu. Łącząc wodoszczelny moduł telemetrii z modułem GPS, możliwe jest dokładne śledzenie prędkości w czasie rzeczywistym! Moduł telemetrii umożliwia obsługę sześciu "inteligentnych" czujników typu plug-and-play, oprócz trzech standardowych czujników Traxxas'a. Można zastosować trzy czujniki do wyboru: napięcie, temperatura i GPS. Zaletą czujników jest to, że aplikacja Traxxas Link automatycznie rozpoznaje czujniki, więc konfiguracja zajmuje zaledwie kilka chwil! Zainstaluj moduł telemetrii, podłącz czujniki, przewód komunikacyjny i gotowe!

Konfiguracja modułu telemetrii z system radiowym TQi z modułem bezprzewodowym Traxxas Link (# 6511), odbiornikiem Traxxas TSM (# 6533) oraz odtwarzaczem, pozwala na zastąpienie przycisków programowania nadajnika, przez intuicyjny - wysokiej rozdzielczości graficzny interfejs użytkownika w pełnym kolorze. Możesz zmieniać ustawienia nadajnika, wprowadzać profile pojazdów, aktualizować pamięć modelu i dostosować ustawienia do różnych warunków jazdy za pomocą wirtualnej tablicy rozdzielczej i interaktywnych ekranów. Korzystanie z kompletnego systemu TQi i imponującej aplikacji Traxxas Link sprawia, że szybkie programowanie nadajnika jest łatwe, wygodne i łatwe.

System do wszystkich modeli Traxxas.

acfe5901656f3ecaa242f3841ba1214f.jpg