• Obniżka

Traxxas Rustler 4X4 VXL

2 100,00 zł
1 949,00 zł Zniżka 151,00 zł
Brutto

Nowy Rustler 4X4 VXL rozpędzający się do 105km/h to doskonały wybór dla wszystkich modelarzy poszukujących niezapomnianych wrażeń!

Kolor
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

 

Regulamin

 

Zasady dostawy


 

 

 

 

 

Rustler 4x4 został wyposażony w nowe, modułowe podwozie o nisko osadzonym środku ciężkości, co pozwala zwiększyć przyczepność. Podzielenie podwozia na moduły pozwala na uzyskanie dostępu do wszystkich jego elementów w ciągu niecałej minuty  Dodatkowo, rozstaw osi został rozszerzony do 20mm. Znajdzie to szczególne zastosowanie w agresywnej jeździe, potęgowanej przez bezszczotkowy silnik Velineon, którego moc jest teraz przenoszona przez nowe sprzęgło ślizgowe Revo-Spec i nowe, niezwykle wytrzymałe wały napędowe.

 

 

 

 

 

Opatentowana przez Traxxasa funkcja pozwalająca na zdalne odwrócenie modelu leżącego na dachu znajduje wykorzystanie również w tym modelu! By tego dokonać należy nacisnąć przycisk w aparaturze TQi, co w większości przypadków będzie skutkowało powrotem modelu na swoje koła w krótkiej chwili! Koniec z każdorazowym ręcznym odwracaniem modelu!

 

 

 

 

Velineon 3500 to bezszczotkowy silnik precyzyjnie dopasowanym do modeli w skali 1:10 zapewniający ogromną moc oraz wydajność!

 

 Elektroniczny regulator obrotów gwarantuje precyzyjność sterowania modelem oraz pełną kontrolę nad płynnym ruszaniem, dzięki czemu obejdziemy się bez dodatkowych czujników oraz kabli. Poza elektroniczną regulacją obrotów w dwóch kierunkach oferuje szereg dodatkowych funkcji! Jedną z najważniejszych jest tryb "Training Mode" pozwalający na obniżenie mocy napędu o 50%. Skorzystają na tym rozwiązaniu zwłaszcza początkujący kierowcy, którzy w ramach treningu nie chcą wykorzystywać pełnej mocy modelu. Regulator, dzięki swej wydajności prącowej (320A) oraz dwustopniowym zabezpieczniu termicznym pozwala na użycie każdego silnika napędowego, zarówno szczotkowego jak i bezszczotkowego.

Cała elektronika użyta w modelu jest w pełni wodoszczelna, co z pewnością docenią miłośnicy jazdy po śniegu, błocie czy wodzie!

 

 

 

System kontroli trakcji Traxxas Stability Managment (TSM) wbudowany w 5kanałowy odbiornik TQI 2,4GHZ znacznie ułatwia prowadzenie modelu, co jest wielką zaletą biorąc pod uwagę jego moc!

 

 

 Czarne, chromowane koła 2,8cala zapewniają duży prześwit między podwoziem a podłożem. Agresywna, kwadratowa rzeźba bieżnika zapewnia rewelacyjną przyczepność do każdej nawierzchni

 

 

Amortyzatory olejowe wykorzystane w modelu korzystają z technologii podwójnych pierścieni X, co czyni je szczelnymi i zapewnia ich gładką pracę. Ich wytrzymała konstrukcja oraz duża ilość oleju w nich użyta zapewniają płynną jazdę. Szeroka gama dostępnych olejów, spręzyn czy tłoków umożliwia ich łatwe dostrojenie do własnych potrzeb.

 

 

 

Innowacyjne mocowanie silnika w modelu Rustler 4X4 utrzymuje silnik Velineon 3500 stabilnie w swoim miejscu, jednocześnie pozwalając na jego łatwą regulację za pomocą jednej śruby

 

 

Wodoszczelny serwomechanizm 2075 o wysokim momencie obrotowym oraz błyskawicznej prędkości całkowicie spełnia swoje zadanie w modelu osiągającym tak ogromne prędkości.

 

 

 

Zarówno przedni jak i tylny olejowy dyferencjał wyposażony został w stalowe zębatki, co zapewnia ich dużą trwałość. Uszczelki silikonowe i pierścienie wykorzystujące technologię podwójnych pierścieni X pozwalają na regulację siły blokowania poprzez zmianę lepkości płynu wewnątrz mechanizmów różnicowych.

 

 

 

 Nowe zderzaki tylne i przednie specjalnie wzmocnione dla tego modelu chronią jego podwozie przed uderzeniami. Przedni zderzak dzięki wysokiemu kątowi natarcia został zaprojektowany tak, by Rustler z łatwością mógł się wspinać na przeszkody. Natomiast zamontowany do tylnego zderzaka wheelie-bar zapobiega przed przewróceniem się Rustlera przy wykorzystaniu jego pełnej mocy

 

 

Nowe, wzmocnione wahacze zostały wyprodukowane z wytrzymałego materiału kompozytowego co zapewnia ich ochronę przed złamaniami

 

 

 

Aluminiowy - wytłaczany wał napędowy jest zarówno mocny, jak i lekki. Wewnętrzne wpusty pasują bezpośrednio do wałków wejściowych przedniego i tylnego zespołu napędowego. Wszystko razem sprawia, że cały układ napędowy pracuje płynnie.

 

 

Progresywne sprężyny amortyzatorów utrzymują przyczepność na koleinach i wybojach. Podczas dużych skoków terenu, sprężyny napinają się, aby nie dopuścić do zderzenia podwozia w ekstremalnych zakresach zawieszenia.

 

 

 

Ekstremalnie wytrzymałe półosie są wzorowane na legendarnym Slashu 4X4 i do tego są wzmocnione w krytycznych obszarach. Dzięki temu mogą przenieść jeszcze większy moment obrotowy na opony.

 

 

 

 

Rustler używa wytrzymałego koła zębatego o module 0,8  i 32 zębach, które zapewnia niezawodność bez względu na to, jak dużą moc przenosi.

 

 

 

System Servo SaverOptimum, zapewnia płynne działanie w najtrudniejszych warunkach. Zintegrowany system servo saver chroni przekładnie serwa przed uderzeniami bez uszczerbku dla precyzji sterowania.

 

 

 

Nowa karoseria ProGraphix ™ jest całkowicie wykończona i gotowa do użytku. Wewnętrzne wzmocnienia utrzymują integralność nadwozia, a poślizgowe dachy zapewniają ochronę przed przewróceniem.

 

 

 

Funkcjonalny - tylny spojler, zmniejsza opór przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej siły docisku, która zwiększa stabilności przy dużej prędkości. Spojler jest montowany bezpośrednio na wewnętrznych wzmocnieniach nadwozia, co zapewnia wytrzymałe mocowanie.

 

 

 

Karoseria posiada zatrzaskowe mocowanie, specjalnie zaprojektowane do karoserii ProGraphix ™. Zatrzask jest łatwy w obsłudze i odblokowuje się błyskawicznie za pomocą szybkiego przesunięcia.

 

 

 

Ulepszone mocowanie pakietu napędowego pozwala na umieszczenie pakietu płaskiego lub pakietu z garbem. Udoskonalony zatrzask, zapewnia solidną blokadę w celu ochrony pakietu podczas ekstremalnej jazdy.

 

 

 

 

Łożyska kulkowe z uszczelniaczami gumowymi, zapewniają minimalne tarcie, prezyzję obrotu i ochronę przed zanieczyszczeniami.

 

 

 

Wózek bezpieczeństwa jest absolutną koniecznością w pojeździe o potencjale mocy i prędkości Rustlera 4X4 VXL. Wzmocnione prowadnice kół, zapewniają dodatkową odporność na uderzenia

 

 

Tabela doboru pakietów napędowych w zależności od oczekiwanych osiągów modelu.

*  zębatka fabryczna
**  opcjonalna zębatka dołączona do zestawu
+ zębatka opcjonalna

 

MODEL 67076-4. Rustler 4X4 VXL w pełni zmontowany z wodoszczelną elektroniką, dwukanałowym systemem radiowym TQi ™ 2,4 GHz, systemem Traxxas Stability Management®, regulatorem obrotów VXL-3s i pomalowaną karoserią ProGraphix®.

UWAGA. Model nie zawiera zasilania nadajnika (4xAA), pakietu napędowego oraz ładowarki pakietu.

Rustler-4X4-VXL

Zobacz także