Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 2,00 zł - 14,00 zł

Aktywne filtry

W naszym sklepie internetowym oferujemy różnorodne produkty z kategorii Dźwignie do samolotów RC. Dźwignie sterów są kluczowymi elementami w modelarstwie lotniczym, umożliwiają one precyzyjne sterowanie samolotem. W tej kategorii znajdziesz różne typy dźwigni, które są niezbędne dla modelarzy samolotów RC do skutecznego sterowania ruchem i kierunkiem samolotu.

Poprzez poruszanie dźwignią steru, pilot może kontrolować kierunek, w którym samolot zmierza. Dźwignia steru jest zazwyczaj połączona z serwomechanizmem, który przekazuje ruch z dźwigni na ster kierunku. Serwomechanizm to urządzenie elektromechaniczne, które wykonuje ruch w odpowiedzi na sygnały z pilota. Dzięki temu dźwignia steru umożliwia precyzyjne sterowanie ruchem steru kierunku i zapewnia pilotowi pełną kontrolę nad lotem.

Oferujemy dźwignie wklejane, przykręcane oraz zaciskane. Mogą być one wykonane z materiałów takich jak plastik czy aluminium. 

Kategoria Dźwignie do samolotów RC oferuje szeroki wybór produktów, które są kluczowe dla precyzyjnego sterowania samolotem. Oferujemy wysokiej jakości dźwignie w różnych rozmiarach, typach i zastosowaniach. Niezależnie od modelu, w naszej kategorii znajdziesz produkty, które pomogą Ci cieszyć się swoim samolotem. 

Dźwignie, wyposażenie, lotnictwo, dźwignie sterów, dźwignie zaciskane,