Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Ciężarówki RC idealnie trafią w gust wszystkich miłośników dużych samochodów. Będą doskonałym wyborem dla osób, które preferują spokojniejszą, wyważoną jazdę. Nie są tak szybkie jak samochody wyścigowe ani nie sprawują się tak dobrze w trudnych warunkach jak auta terenowe, ale wiernie odwzorowują uczucie obcowania z prawdziwym pojazdem ciężarowym.

 

Szeroki wybór modeli zdalnie sterowanych ciężarówek

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór modeli zdalnie sterowanych ciężarówek o zróżnicowanych możliwościach. Oferujemy między innymi samochody ciężarowe RC przystosowane do transportu innych pojazdów. Wyposażone są one w skrzynię ładunkową, która umożliwia stylowe przewożenie modeli RC. Niektóre zdalnie sterowane ciężarówki mają nawet wyciągarkę, umożliwiającą ciągnięcie i zabezpieczanie innych modeli na platformie z wykorzystaniem pilota. Dzięki niej zabawa zapewnia wrażenia zaskakująco bliskie obcowaniu z rzeczywistym autem.

 

Wierne oryginałowi

Nasze modele zdalnie sterowanych ciężarówek wiernie odwzorowują oryginalny pojazd. Wyposażone są w kompletne oświetlenie modelarskie, co pozwala jeździć nimi nie tylko w dzień, ale także po zmroku. Dzięki pięknemu malowaniu i dokładnemu odwzorowaniu wszystkich, nawet najdrobniejszych detali robią ogromne wrażenie nawet w mniejszej skali.

 

Podobnie jak w przypadku rzeczywistych aut nauka kierowania ciężarówką RC wymaga dużo praktyki. Po opanowaniu niezbędnych umiejętności jazda daje jednak mnóstwo satysfakcji i pozwala wykonywać nawet najbardziej skomplikowane manewry. Chcesz się o tym przekonać na własne oczy? Zapoznaj się z naszą ofertą ciężarówek RC i wybierz model dla siebie!