Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Filtruj według

Cena

Cena

  • 118,00 zł - 279,00 zł

Czołgi Kategoria: Czołgi 4 produkty

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Kategoria "Czołgi RC" to doskonały wybór dla miłośników pojazdów militarnych, którzy cenią sobie innowacyjne i atrakcyjne rozwiązania. Czołgi RC oferują nie tylko wiele frajdy podczas zabawy, ale również stanowią doskonałą okazję do rozwoju umiejętności manualnych oraz kreatywności.

W kategorii "Czołgi RC" znajdziemy różne modele, które różnią się między sobą wyglądem, funkcjonalnością oraz zastosowanymi technologiami. oraz ceną. Dostępne są między innymi modele zdalnie sterowane, składane, z funkcją strzelania, z kamerą, z podświetleniem, a nawet do walki. Dzięki temu każdy miłośnik czołgów RC może znaleźć model idealnie odpowiadający jego potrzebom i zainteresowaniom.

Czołgi RC to nie tylko zabawka dla dzieci, ale również dla dorosłych, którzy chcą wrócić do czasów dzieciństwa i odkryć na nowo radość z zabawy. Zabawki te pozwalają na rozwijanie umiejętności manualnych, kreatywności oraz wyobraźni. Dzięki czołgom RC, dorosły może także wprowadzić swoje dziecko w świat modelarstwa oraz zainspirować je do rozwijania swoich zainteresowań.  Czołgi RC z funkcją strzelania - niektóre modele czołgów RC posiadają funkcję strzelania kulkami, co dodaje dodatkowego elementu zabawy, możesz np. strzelać czołgiem do celu. Zastosowanie takich czołgów może być szczególnie atrakcyjne podczas walki z innymi modelami czołgów RC lub podczas odtwarzania bitew.

Niektóre modele czołgów RC posiadają kamerę, dzięki czemu można podglądać obraz z wnętrza pojazdu. Zastosowanie takich czołgów może być przydatne podczas rejestrowania filmów lub podczas zabawy w pomieszczeniach zamkniętych.

Niektóre modele czołgów  zostały specjalnie zaprojektowane do walki z innymi czołgami, posiadają system podczerwieni, dzięki czemu takie modele często posiadają funkcję strzelania, specjalne systemy detekcji trafień oraz różne tryby walki, posiadają wbudowane systemy dźwiękowe, które odtwarzają dźwięki silników, wystrzałów i eksplozji. Zastosowanie takich czołgów może być szczególnie atrakcyjne podczas zabawy w gronie znajomych lub podczas rekonstrukcji historycznych bitew. Można tworzyć między sobą ciekawe potyczki i bitwy, czy to w domu, czy na dworze.

Niektóre modele czołgów RC posiadają wbudowane systemy oświetleniowe, które pozwalają na jazdę w nocy lub w słabo oświetlonych pomieszczeniach. Zastosowanie takich czołgów może być szczególnie atrakcyjne podczas zabawy w ciemnościach lub podczas rejestrowania filmów.

W zależności od funkcji, czołgi RC mogą mieć różne zastosowania. Czołgi z funkcją strzelania lub przeznaczone do walki mogą być używane podczas zabawy w gronie znajomych lub w ramach rekonstrukcji historycznych bitew. Czołgi z kamerą lub z podświetleniem mogą być przydatne podczas rejestrowania filmów lub zabawy w słabo oświetlonych pomieszczeniach. Czołgi z dźwiękiem mogą natomiast wprowadzić dodatkową atmosferę do zabawy lub rekonstrukcji.

Czołgi RC można używać w wielu miejscach, zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i na zewnątrz. Doskonale sprawdzą się podczas zabawy w ogrodzie, na placu zabaw, w parku, czy na działce. Czołgi RC to również doskonały wybór na imprezy plenerowe lub prezent dla miłośnika militariów. 

Czołgi RC dla dzieci, czołgi RC z dźwiękiem, czołgi RC do walki.