Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Zwrot towaru

Nasze zasady dotyczące zwrotu towaru

  1. Klient ma prawo do zwrotu produktu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania produktu, żądając zwrotu gotówki.
  2. Firma Podlaskie Centrum Modelarskie może dokonać zwrotu gotówki tylko po wcześniejszym dostarczeniu zwracnego towaru.
  3. Zwracany towar nie powinien nosić śladów użytkowania oraz powinien znajdować się w oryginalnym opakowaniu. Opakowanie powinno posiadać ewentualne plomby i nie może być uszkodzone.
  4. W przypadku niespełnienia warunków podanych powyżej, firma Podlaskie Centrum Modelarskie ma prawo do naliczenia opłat związanych z doprowadzeniem zwróconego towaru do stanu pierwotnego. Opłat naliczana jest na podstawie oceny zwracanego towaru wykonanej przez serwis firmy Podlaskie Centrum Modelarskie
  5. W przypadku gdy zwracany towar jest uszkodzony, a uszkodzenia wynikają z działań klienta, firma Podlaskie Centrum Modelarskie zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zwrotu lub też do obciążenia klienta kosztami naprawy.
  6. Koszty przesyłki w przypadku zwrotu towaru pokrywa Klient.
  7. Zwrotu towaru Klient może dokonać osobiście w siedzibie firmy Podlaskie Centrum Modelarskie lub też przysyłając towar do siedziby firmy.