Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 1,00 zł - 81,00 zł

Aktywne filtry

W Podlaskim Centrum Modelarskim oferujemy różnorodne piasty do samolotów RC. Piasty śmigieł są kluczowymi elementami w systemie napędowym samolotu, które umożliwiają bezpieczne i skuteczne zamocowanie śmigła na wałku silnika. Nasza kategoria Piasty śmigieł zawiera różne typy piast, które są dopasowane do różnych rozmiarów i rodzajów śmigieł, silników oraz potrzeb modelarzy.

Oferujemy m.in. piasty do śmigieł stałych oraz samocentrujące. Występują one w różnych średnicach, które są dostosowane do konkretnych rozmiarów i typów śmigieł. Dzięki temu można idealnie dopasować piastę do śmigła, zapewniając stabilne i bezpieczne mocowanie.

Oferujemy wysokiej jakości piasty, które zapewniają bezpieczne i trwałe połączenie śmigła z wałkiem silnika. Niezależnie od typu samolotu i silnika, w naszej kategorii znajdziesz produkty, które pomogą w budowie solidnego samolotu RC.

Piasty śmigieł, samocentrujące, piasta do śmigieł, lotnictwo RC