Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Witaj! Zależy nam na zapewnieniu naszym klientom najlepszych cen na rynku. Dlatego też, jeśli znajdziesz nasz produkt w niższej cenie w innym sklepie, jesteśmy gotowi podjąć próbę działania w celu obniżenia ceny do najniższego krajowego poziomu.

   Wierzymy w transparentność i uczciwość w naszych relacjach z klientami, dlatego wprowadziliśmy naszą politykę gwarancji najniższej ceny. Jeśli natkniesz się na ten sam produkt oferowany w niższej cenie w innym sklepie, prosimy o kontakt z naszym zespołem obsługi klienta. Wyszkolony personel przeanalizuje Twoje zgłoszenie i postara się obniżyć cenę, abyś otrzymał najlepszą ofertę w kraju.

   Aby móc skorzystać z naszej gwarancji najniższej ceny, upewnij się, że spełniasz następujące warunki:

  • Produkt musi być dokładnie taki sam, jak ten oferowany w naszym sklepie, obejmujący markę, model, rozmiar, kolor i inne istotne parametry.

  • Konkurencyjna oferta musi być dostępna publicznie i musi pochodzić od legalnie działającego sklepu w naszym kraju.

  • Musisz dostarczyć nam dowód w postaci linku lub innego dokumentu potwierdzającego niższą cenę oferowaną przez inny sklep.

   Nasz zespół z przyjemnością przeanalizuje Twoje zgłoszenie i dołoży wszelkich starań, aby obniżyć cenę produktu jeśli będzie to możliwe. Będziemy regularnie monitorować nasze ceny, aby zapewnić Ci konkurencyjne i atrakcyjne oferty.

   Dziękujemy za wybór naszego sklepu. Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia naszym klientom doskonałych produktów i usług po najlepszych możliwych cenach.

Skontaktuj się z nami:

podlaskiecentrummodelarskie@gmail.com

Podlaskie Centrum Modelarskie 

882700007