Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

CARSON 50108032 - Straży przybrzeżna TC-08 2.4G

550,00 zł

CARSON 50108032

550,00 zł
Ilość

W magazynie

Ostatnie sztuki w magazynie

2d3dbb7e12ccd59e743ae34933e32cf0.jpg

2 lata gwarancji

Informacje o tym produkcie:

  • Długa radość z korzystania: Zdalnie sterowany straż przybrzeżny ma czas działania do 20 minut. Funkcję poruszania można sterować do przodu i z lewej/prawej strony.
  • Wszechstronne zastosowanie: Wysokiej jakości elegancki but może być używany zarówno w basenie, basenie i w jeziorze. Nie nadaje się do słonej wody.
  • Funkcja: straż przybrzeżny RC jest wyposażony w funkcję rozpryskiwania wody, którą można sterować ręcznie za pomocą nadajnika.
  • Zdalne sterowanie: Łódź zdalnie sterowana może być obsługiwana za pomocą pilota zdalnego sterowania 3-kanałowego 2,4 GHz.
  • Pierścień ochronny: Dodatkowo śruba statku jest otoczona pierścieniem ochronnym, aby zapobiec uszkodzeniu.

TOWAR POCHODZI Z NADWYŻEK MAGAZYNOWYCH, KOŃCÓWEK SERII, ZWROTÓW KONSUMENCKICH LUB EKSPOZYCJI.

Dokładamy wszelkich starań, aby otrzymali Państwo dokładne opisy produktów, w których zawarte są informacje na temat istniejących wad i uszkodzeń, o ile takie występują.

Każde opakowanie zostało przez nas otwarte celem kontroli zawartości. Opakowanie może być podniszczone w wyniku transportu bądź magazynowania

Zdjęcia prawdziwego produktu.